Корзина
8 отзывов
Е-Севіл®. Вітаміни і мінеральні елементи. Vilsan.
Производители
Контакты
Биотехимпульс
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38050357-36-56
+38054265-77-75офис
+38050407-19-19
Дарья
УкраинаСумская областьСумыул. Белопольское шоссе, 30/340009
Карта

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Е-Севіл®. Вітаміни і мінеральні елементи. Vilsan.

Е-Севіл®. Вітаміни і мінеральні елементи. Vilsan.
  • В наличии
  • Оптом и в розницу

Оптовые и розничные цены уточняйте

Е-Севіл®. Вітаміни і мінеральні елементи. Vilsan.
Оптовые и розничные цены уточняйте
В наличииЕ-Севіл®. Вітаміни і мінеральні елементи. Vilsan.
+38050357-36-56
  • +38054265-77-75 офис
  • +38050407-19-19
+38050357-36-56
  • +38054265-77-75 офис
  • +38050407-19-19
  • График работы
  • Адрес и контакты

Опис

Емульсія білого кольору.

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину:

Селеніт натрію – 1 мг

Вітамін Е – 60 мг

Вітамін В1 – 40 мг

Фармакологічні властивості

Фармакотерапевтична група: Вітаміни і мінеральні елементи.

АТС vet класифікаційний код QА11JB – вітаміни і мінеральні елементи.

Селен є складовою частиною ферментів та амінокислот (селенометіонін, селеноцистеїн), білків (селенопротеїнів), окремі з яких життєво необхідні для функціонування щитоподібної залози, зокрема дейодування тироксину і перетворення його у трийодтиронін, попередження розвитку аутоімунного тиреоїдиту. Селен входить до складу глутатіонпероксидази, яка має виражені антиоксидантні властивості, руйнує пероксид гідрогену (водню) та пероксидні сполуки, що утворюються внаслідок окиснення ненасичених жирних кислот, пероксидів білкового і нуклеїнового походження.

Вітамін Е (токоферол) бере участь в обміні білків, жирів і вуглеводів, забезпечує структурно-функціональну стабільність ліпопротеїнів мембран усіх клітин, попереджує їх окиснення, розвиток дистрофічних змін у гепатоцитах і кардіоміоцитах та м’язах скелета, запобігає негативному впливу феруму, активує синтез гему, який входить до складу гемоглобіну, міоглобіну, каталаз і цитохромів, стимулює еритроцитопоез та процеси тканинного дихання. Вітамін Е бере активну участь у репродуктивній функції самців і самок: стимулює сперміогенез, запобігає неплідності самок, ембріональній смертності, забезпечує розвиток плода, оптимальний перебіг вагітності та родів.

Вітамін В1 у печінці перетворюється в біологічно активну форму – тіаміндифосфат – кофермент декарбоксилаз, які беруть участь в реакціях циклу Кребса, транскетолази – фермента, необхідного для аеробного окиснення глюкози. Вітамін В1 бере участь у вуглеводному обміні в клітинах кори головного мозку, попереджує нагромадження в них токсичної гліоксалової кислоти, яка спричиняє некроз нейронів (кортико-церебральний некроз).

Клінічні особливості

Застосування

Е-Севіл® застосовують для лікування і профілактики білом’язової хвороби, міопатозу (м’язової дистрофії), В1-гіповітамінозу (поліенцефаломаляції, кортико-церебрального некрозу), у комплексній терапії гепатиту, гепатодистрофії, міокардіодистрофії, міоглобінурії, міозиту та парезу м’язів, для попередження процесів пероксидного окиснення ліпідів, порушення репродуктивної функції самок і самців.

Дозування

Препарат вводиться тваринам підшкірно або внутрішньом’язово.

Дози препарату, мл на добу:

Вид тварин, вік

Профілактика

Лікування

Корови, період сухостою

8–10

--------

Телята до 6 міс.

1,5

2–3

Молодняк 6–12 міс.

2

4

Вівцематки (з 4 міс. кітності)

1–2

--------

Ягнята, 10–30 днів

0,25–0,5

0,5–1

Ягнята старше 1 міс

0,5

1–1,5

Лошата, 6–12 міс.

2

4

Кобили жеребні

5–6

10

Препарат з профілактичною метою вводиться кожні 5 діб, з лікувальною 1 раз на 2 доби.

Протипоказання

Немає.

Застереження

Може спостерігатись гіперчутливість до препарату та тимчасове подразнення шкіри у місці ін’єкції. В таких випадках, необхідно застосувати симптоматичне лікування.

Препарат застосовують за результатами тесту чутливості. У випадку позитивного результату тесту, можливе застосування половини дози протягом двох днів. Оскільки селен є токсичною речовиною, непотрібно перевищувати вказані дози. Коні є чутливими до селену.

Небезпечність застосування препарату під час вагітності та лактації не визначена.

У період вагітності користь від використання препарату повинна переважати ризик від його застосування. Рішення щодо застосування препарату приймає лікар ветеринарної медицини.

Відсутні будь-які відомі взаємодії з іншими препаратами.

При передозуванні препарату можуть спостергіатись такі симптоми: збільшення частоти дихання, задишка, тахікардія, діарея та розлади нервової системи. При виникненні таких симптомів потрібно проводити симптоматичну терапію. Спеціального антидоту не існує.

Період виведення (каренції): М’ясо та субпродукти - 0 днів, Молоко - 0 днів

Слід уникати випадкового введення препарату людині. У разі випадкової ін'єкції людині, необхідно негайно звернутися до лікаря, показавши листівку-вкладку або етикетку препарату. При потраплянні препарату на шкіру, ретельно змити водою з милом. При потраплянні в очі, відразу ж змити чистою водою. Після застосування препарату необхідно ретельно вимити руки.

Форма випуску

Флакони зі скла I типу (за Європейською Фармакопеєю) темного кольору закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 100 мл. Вторинне пакування – картонні коробки.

Зберігання

Сухе темне, недоступне для дітей місце за температури від 15°С до 25˚С.

Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання в закритій упаковці - 3 роки з дати виробництва.

 Після першого відбору з флакону, препарат необхідно використати протягом 28 діб за умов зберігання у сухому темному місці за температури  від 5° до 8 °С

facebook twitter
Характеристики
Основные атрибуты
Страна производительТурция
Производитель  Vilsan
Объем100.0(мл)
Вид животныхКрупный рогатый скот (КРС)
Дополнительные характеристики
вітамінимінеральні елементи
Информация для заказа
  • Цена: Оптовые и розничные цены уточняйте